LAJMI I FUNDIT:

U tha se ka një krizë në martesë me Britney Spears, përfaqësuesit e Sam Asghari mohojnë thashethemet

U tha se ka një krizë në martesë me Britney Spears, përfaqësuesit e Sam Asghari mohojnë thashethemet

Britney Spears dhe Sam Asghari kanë ende një raport të fortë, pavarësisht se së fundmi janë parë pa unazat e tyre të martesës.

Reklama

Përfaqësuesi i aktorit, Brandon Cohen, konfirmon për PageSix se klienti i tij nuk ka probleme martesore me yllin e popit.

Publicisti i BAC Talent shton se Asghari, 29 vjeç, thjesht hoqi unazën sepse po xhironte një film.

Foto: Britney Spears/ Instagram

Fituesja e “Grammy dhe” bashkëshorti i saj ngjallën shqetësime për martesën e tyre kur të dy u panë pa unazat simbolike.

Spears u pa duke mbërritur në aeroportin LAX të martën në fotot e marra nga DailyMail pa unazën e saj përpara një udhëtimi në Meksikë me shokun dhe menaxherin e saj, Cade Hudson.

Foto: Britney Spears/ Instagram

Burimet thanë gjithashtu se Asghari nuk i është bashkuar pushimeve sepse është i zënë me punë.

Spears dhe Asghari organizuan një martesë të mbushur me yje në shtëpinë e këngëtarit “Toxic” në Kaliforni në qershor 2022.

Foto: Britney Spears/ Instagram

Që atëherë, çiftit i është dashur të mbyllin keqkuptimet e shumta rreth martesës së tyre.

Mirëqenia e Spears ka qenë një pikë qendrore për shumë nga fansat e saj të paepur pasi konservatori i saj 13-vjeçar u ndërpre në nëntor 2021.

Foto: Sam Asghari/Instagram

Megjithatë, ylli i “Crossroads” kohët e fundit sulmoi fansat që shkuan “shumë larg” duke kërkuar nga policët që të bënin një kontroll të mirëqenies ndaj saj, duke u lutur: “Gjatë kësaj kohe në jetën time, me të vërtetë shpresoj publikun dhe fansat e mi të mund të respektojë privatësinë time”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori