LAJMI I FUNDIT:

“U ndamë përpara se të hyja në Big Brother”, e dashura e përfolur i reagon Kristit – publikon mesazhet e fundit me të

“U ndamë përpara se të hyja në Big Brother”, e dashura e përfolur i reagon Kristit – publikon mesazhet e fundit me të

Krist Aliaj këto ditë ka qenë temë diskutimi për shkak të një historie të krijuar në Big Brother VIP Albania.

Ai në fillim të spektaklit kishte thënë se ka dikë që e pret jashtë dhe se është në një lidhje dashurie.


Megjithatë, pas hyrjes së Keisi Medinit, konkurrenti ia ka shprehur hapur pëlqimin dhe se tashmë kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin.

Në spektaklin e natës së kaluar (e martë), Kristi ka sqaruar me prezantuesen Arbana Osmani këtë ngjarje që bëri bujë të madhe në rrjete sociale.

Të shtrirë në shtrat në BBVA - Kristi dhe Keisi shijojnë momente intime së bashku
Lexo po ashtu Të shtrirë në shtrat në BBVA - Kristi dhe Keisi shijojnë momente intime së bashku

I njëjti theksoi se është ndarë nga partnerja përpara se të hynte në shtëpinë e famshme të Shqipërisë.

Kjo bëri që të ketë një reagim nga e dashura e tij e përfolur, Zaza, e cila ka publikuar mesazhet e fundit me të.

Në bisedën e fundit të realizuar më 24 dhjetor 2022, në nisjen e këtij spektakli, ata shprehën ndjenjat që kanë për njëri-tjetrin.

Foto: Screenshot/Instagram

Sidoqoftë, do të shihet në vazhdim se si do të rrjedhë kjo marrëdhënie apo nëse do të ketë ndonjë ndryshim. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori