LAJMI I FUNDIT:

U fut në verari dhe hapi rezervuarët, u derdhën 60 mijë litra verë që kapin vlerën e 2.5 milionë eurove – kamerat e sigurisë kapin momentin në Spanjë

U fut në verari dhe hapi rezervuarët, u derdhën 60 mijë litra verë që kapin vlerën e 2.5 milionë eurove – kamerat e sigurisë kapin momentin në Spanjë

Ky është momenti shokues, kur një person shfrytëzon terrin për të derdhur 60 mijë litra verë të shtrenjtë që kap vlerën e 2.5 milionë eurove.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në një verari të Spanjës, kur pronari i saj Jose Moro, mbeti pa atë që ai e do më së shumti, transmeton Telegrafi.


Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin, kur një person vrapon në drejtim të rezervuarve gjigant të cilëve ua hap kapakët dhe vera e shtrenjtë fillon të derdhet nëpër tokë.

Ky akt vandal ka ndodhur në verarinë Cepa 21 në Castrillo de Duero të Valladolidit në Spanjë.

Mediat lokale raportojnë se bëhet fjalë për 60 mijë litra verë që u derdhën në tokë – mjaftueshëm për të mbushur 80 mijë shishe.

Veraria është në pronësi të Jose Moro, një kultivues i njohur që shet produktet e tij në mbarë botën. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Edhe Biden paralajmëron për një sulm të Iranit ndaj Izraelit - ka një mesazh të shkurtër për Teheranin

Edhe Biden paralajmëron për një sulm të Iranit ndaj Izraelit - ka një mesazh të shkurtër për Teheranin

Botë
SHBA po “lëviz asete shtesë” në Lindjen e Mesme ndërsa Izraeli përgatitet për sulm të mundshëm nga Irani

SHBA po “lëviz asete shtesë” në Lindjen e Mesme ndërsa Izraeli përgatitet për sulm të mundshëm nga Irani

Botë
Ushtarët rusë shohin vetëm një mënyrë që të kthehen të gjallë te familjet e tyre, thotë Ukraina

Ushtarët rusë shohin vetëm një mënyrë që të kthehen të gjallë te familjet e tyre, thotë Ukraina

Botë
Gjermania u kërkon qytetarëve të saj të largohen nga Irani

Gjermania u kërkon qytetarëve të saj të largohen nga Irani

Botë
Irani pritet të nis një sulm 'direkt' ndaj Izraelit gjatë 36 orëve të ardhshme

Irani pritet të nis një sulm 'direkt' ndaj Izraelit gjatë 36 orëve të ardhshme

Azia
Momenti kur makina e “tradhtarit ukrainas” hidhet në erë në një atentat kundër tij – pasi ai u pa duke ecur drejt saj

Momenti kur makina e “tradhtarit ukrainas” hidhet në erë në një atentat kundër tij – pasi ai u pa duke ecur drejt saj

Botë
Kalo në kategori