LAJMI I FUNDIT:

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother, Egla Ceno ka ndarë me publikun përvojën e saj shumë të debatuar gjatë qëndrimit në Dhoma e Bardhë, një nga sfidat më të vështira të edicionit.

Gjatë një interviste në Post Big Brother, ajo ka treguar hollësitë që shoqëruan vendimin e saj për t’u izoluar në këtë ambient të veçantë.

“Dhoma e Bardhë ka qenë pikë shumë e vështirë sepse psikologjikisht mund të kishte qenë fatale” theksoi Egla, duke nënvizuar peshën emocionale dhe psikologjike që vinte me qëndrimin në atë dhomë.

Foto: Screenshot

Përballja me një vendim kaq kritik ka kërkuar një përgatitje të veçantë, ku ajo zbuloi se ka kryer “teste psikologjike” për të kuptuar nëse ishte në gjendje të përballonte kushtet e izolimit ekstrem.

“Pas skualifikimit, kur mu propozua Dhoma e Bardhë, para se të futem aty kam bërë teste psikologjike, pastaj mora vendimin dhe u futa. U krye me sukses nga të tre duhet të them. Psikologjikisht flas”.

Juli e akuzoi Eglen se ajo “doli brodhi me makinë nëpër komunë të Parisit”, duke aluduar se ky veprim i kishte sjellë asaj një farë lloj fame.

Në kundërpërgjigje të këtyre akuzave, Egla hodhi poshtë pretendimet e tij, duke sqaruar se në atë kohë ajo ishte në fakt “tek zyrat e psikologes për të kryer testet psikologjike” para se të izolohej në Dhoma e Bardhë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Kalo në kategori