Ajo rezidencë prej 27.5 milionë dollarësh do të ndihet shumë e vetmuar tani.

Trevor Noah dhe Minka Kelly thuhet se janë ndarë, vetëm disa muaj pasi blenë apartamentin luksoz në Bel Air.

Një burim i tha People të dielën se prezantuesi i “Daily Show” dhe aktorja e “Friday Night Lights” tanimë janë ndarë.

Trevor Noah dhe Minka Kelly (Foto: Fox News)

Ndërsa çifti kryesisht qëndroi jashtë vëmendjes – dhe kurrë nuk e konfirmoi publikisht lidhjen e tyre – yjet festuan ditëlindjen e tij të 37-të së bashku në shkurt.

Në janar, Noe thuhet se bleu një shtëpi me gjashtë dhoma gjumi – pavarësisht deklaratës së tij të mëparshme që ai kurrë nuk do të jetonte me një të dashur (megjithëse ai tha se nuk ishte kundër martesës).

Reklama
Reklama

Një burim i tha People në kohën e blerjes, “Ata po bëjnë plane për një të ardhme së bashku, dhe kjo është një marrëdhënie shumë e qëndrueshme. Ata kanë kaluar kohë midis brigjeve gjatë vitit të fundit dhe kishin kërkuar një vend në Los Angeles si çift”.

Trevor Noah dhe Minka Kelly (Foto: Entertainment Tonight)

Të dashurit e kaluar të Kelly janë: Jesse Williams, Derek Jeter, Chris Evans dhe Wilmer Valderrama.

Noah ishte lidhur më parë me Jordyn Taylor, saktësisht në 2017. /Telegrafi/