LAJMI I FUNDIT:

Trajneri i Belgjikës, Martinez beson se Hazard mund ta fitojë Topin e Artë te Real Madridi

Trajneri i Belgjikës, Martinez beson se Hazard mund ta fitojë Topin e Artë te Real Madridi

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez është i bindur se Eden Hazard mund të fitojë Topin e Artë në Real Madrid.

Reklama

Martinez ka siguruar tifozët Los Blancos se sulmuesi 29-vjeçar do të jetë një yll në Santiago Bernabeu.

“Hazard do të ketë sukses”, ka thënë fillimisht Martinez për Cadena SER.

Ronaldo zgjodhi pesë superyjet e së ardhmes në vitin 2015, kush ishin dhe ku janë tani?
Lexo po ashtu Ronaldo zgjodhi pesë superyjet e së ardhmes në vitin 2015, kush ishin dhe ku janë tani?

“Ndonjëherë keni nevojë për një fillim të vështirë në klubin tuaj të ri për të dhënë me të vërtetë gjithçka që keni brenda dhe për të kuptuar se çfarë do të thotë një klub si Real Madridi”.

“Tifozët mund të pushojnë lehtë, sepse ai do të shënojë një epokë. Nuk ka lojtarë si ai, ai mund të fitojë Topin e Artë”.

“Hazard është shumë i lumtur dhe i kënaqur mes shqetësimit që ne të gjithë kemi si qenie njerëzore”, përfundoi trajneri i Belgjikës. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori