LAJMI I FUNDIT:

Tom Hardy bëhet baba për herë të tretë

Tom Hardy bëhet baba për herë të tretë
Tom Hardy dhe Charlotte Riley

Tom Hardy është bërë baba për të tretën herë!

Reklama

Aktori, 41 vjeç, dhe gruaja e tij, aktorja 37-vjeçare Charlotte Riley, së fundi kanë mirëpritur një fëmijë të ri.

Është fëmija i dytë për Hardyn dhe Rileyn, të cilët gjithashtu kanë një fëmijë 3-vjeçar të lindur në tetor të 2015. Çifti ende nuk e ka zbuluar emrin e fëmijës të tyre.

Actor Tom Hardy dhe Charlotte Riley

Hardy gjithashtu ka një djalë të quajtur Louis Thomas, 10, nga një marrëdhënie e mëparshme.

Hardy dhe Riley janë parë publikisht në krah të njëri-tjetrit më 4 korrik në Londër në premierën e filmit “Swimming with Men”.

Tom Hardy detyrohet të zhvendoset në fshat pas përndjekjeve nga një femër
Lexo po ashtu Tom Hardy detyrohet të zhvendoset në fshat pas përndjekjeve nga një femër

Ndryshe, çifti Hardy u takuan për herë të parë në adaptimin televiziv britanik të Wuthering Heightsit gjersa u fejuan në vitin 2010 për t’u kurorëzuar në vitin 2014. /Telegrafi/