LAJMI I FUNDIT:

Tom Hardy detyrohet të zhvendoset në fshat pas përndjekjeve nga një femër

Tom Hardy detyrohet të zhvendoset në fshat pas përndjekjeve nga një femër

Aktori Tom Hardy besohet se është larguar nga Londra në një tentim për të shmangur nga një femër e cila po e ndjekë dhe po e shqetëson familjen e tij.

Reklama

Çifti Hardy besohet se janë shqetësuar nga një ndjekëse femër dhe kanë vendosur që të largohen nga shtëpia e tyre prej 3.5 milionë funte në Jug-Perëndim të Londrës për të pasur një jetë më private.

Tom dhe bashkëshortja Charlotte Riley duket se kanë shpejtuar me shitjen e shtëpisë, pasi tashmë ata thuhet se janë zhvendosur në një vend më të sigurtë për ta dhe fëmijët e tyre.

“Tom po jeton jetën e tij të re në fshat dhe është parë duke shëtitur me qenin e tij çdo mëngjes”.

“Ai ndjen se është vendi i përkryer për të dhe Charlotte që të sjellin fëmijën e tyre të vogël”, u shpreh një burim për The Sun.

Charlotte thuhet se është shtatzënë në fëmiun e dytë të çiftit.

Ata tashmë kanë një fëmijë dy vjeçar dhe Tom ka djalin 10 vjeçar nga një lidhje e mëparshme.

Kjo zhvendosje e aktorit nuk është e befasishme, pasi më parë ai ka thënë se është një mbrojtës i madh i familjes së tij. /Telegrafi/