LAJMI I FUNDIT:

Tifozja e shumëpërfolur Ivana Knoll “godet” me fotografi provokuese para ndeshjes – në mënyrë interesante parashikon fituesin

Tifozja e shumëpërfolur Ivana Knoll “godet” me fotografi provokuese para ndeshjes – në mënyrë interesante parashikon fituesin
Foto: Ivana Knoll/Instagram

Kryefjala e këtij Kampionati Botëror padyshim ka qenë bukuroshja kroate Ivana Knoll.

Reklama

Modelja e cila është rritur dhe jeton në Gjermani, nuk i ka harruar kurrë rrënjët e saj dhe është shprehur gjithmonë krenare në mbështetje të kombëtares së vendit prej nga vjen.

Sonte (e martë), Përfaqësuesja e Kroacisë luan kundër Argjentinës në kuadër të ndeshjes gjysmëfinale.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Ivana Knoll e njohur tashmë për paraqitje provokuese krahas tifozërisë ndaj vendit të saj, sigurisht që nuk mungoi me një fotografi “të nxehtë” në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Ajo publikoi një imazh të realizuar në tribuna ku shihej duke vënë në pah gjoksin e saj atraktiv, teksa në mbishkrimin e saj bëri një parahsikim lidhur me rezultatin e ndeshjes.

“T’ju dëgjoj sa gola do t’i pranojë Argjentina”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë në Instagram – platformë në të cilën ka arritur mbi 2.5 milionë ndjekës.

Tutje, në një video të publikuar, Knoll tregoi se si e parashikoi rezultatin duke gjuajtur me top në një tifoz të veshur me dizajnin e flamurit kroat. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kalo në kategori