LAJMI I FUNDIT:

Thoni ‘Të Dua’ këtë Shën Valentin me parfumet nga Melodia PX 

Thoni ‘Të Dua’ këtë Shën Valentin me parfumet nga Melodia PX 

Dita e Shën Valentinit është koha kur dashuria është në ajër, dhe çfarë mënyre më të bukur për ta kapur atë sesa me një parfum të zgjedhur me dashuri nga Melodia PX? Këtë vit, thoni “të dua” pa thënë asnjë fjalë – me një parfum që flet për ndjenjat tuaja. 

Ndoshta dashuria juaj është e ëmbël dhe plot kujtime, siç është edhe aroma e mrekullueshme e Dolce & Gabbana Crown. Apo ndoshta partneri juaj është i lirë si erërat që fshijnë majat e maleve – për këtë, Mont Blanc Explorer është zgjedhja që bën zemrën të rrahë më fort. 

Nëse doni të shfaqni dashurinë tuaj në të gjithë fshehtësinë dhe thellësinë e saj, Narciso for her Edp është si një përqafim i ngrohtë që zgjat gjithë natën. Dhe nëse është një natë me një shkëndijë të papritur ajo që ju po e kërkoni, Jean Paul Gaultier So Scandal ose Carolina Herrera Parfum Very Goo do të ndezin zjarrin e pasionit të pashtershëm. 

Dashuria nuk ka çmim dhe për këtë Melodia PX ofron aromat e dashurisë do të bëjnë që ju dhe partneri juaj të ndiheni të vlerësuar dhe të dashur. Kështu që këtë Shën Valentin, mos e lini zemrën tuaj të mbetet pa fjalë. 

Vizitoni Melodia PX për të zgjedhur parfumin që do të shpalosë dashurinë në mënyrën më të bukur. E çfarë dhurate më e mrekullueshme sesa një që zgjat dhe kujton çdo moment magjik që keni së bashku?  

Me parfumet në Melodia PX, çdo aromë bëhet një këngë dashurie! 

Në trend Ekonomi

Më shumë
400 milionë euro investime, Qeveria e Kosovës dhe BERZH nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi

400 milionë euro investime, Qeveria e Kosovës dhe BERZH nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi

Ekonomi
Pse është e rëndësishme të kemi aftësi të mira komunikimi?

Pse është e rëndësishme të kemi aftësi të mira komunikimi?

Sherife Kçiku Vishaj
Pse ata që pëlqejnë çokollatën kanë arsye për t'u alarmuar

Pse ata që pëlqejnë çokollatën kanë arsye për t'u alarmuar

Botë
​Qytetarët nga ky vit ngarkohen me tatimin e tokës bujqësore, kjo s’vlen për komunat në veri

​Qytetarët nga ky vit ngarkohen me tatimin e tokës bujqësore, kjo s’vlen për komunat në veri

Ekonomi
Fillo rrugën tuaj profesionale - konkurset e fundit në Telegrafi Jobs!

Fillo rrugën tuaj profesionale - konkurset e fundit në Telegrafi Jobs!

Telegrafi Jobs
Nga 6 shkurti, konsumatorët kanë të drejtë t'i shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë që ndryshojnë kushtet e saj

Nga 6 shkurti, konsumatorët kanë të drejtë t'i shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë që ndryshojnë kushtet e saj

Ekonomi
Kalo në kategori