LAJMI I FUNDIT:

Tentuan të vjedhin një televizor, detyrohen ta kthejnë brenda në shtëpi – sepse ishte shumë i madh (Video)

Tentuan të vjedhin një televizor, detyrohen ta kthejnë brenda në shtëpi – sepse ishte shumë i madh (Video)

Dy hajna në Teksas u detyruan të largoheshin nga një shtëpi duarthatë pasi një televizor me ekran të sheshtë të cilin tentuan ta vidhnin nuk mund të futej në automjetin që kishin vjedhur për të kryer punën.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, dy të dyshuar u larguan nga një shtëpi në Dallas me një makinë të vjedhur më 17 janar.

Por ata nuk e morën mallin që kishin menduar, sepse vetura që kishin vjedhur për misionin nuk ishte aq e madhe sa për të futur televizorin brenda.

Kështu, ata e futën televizorin përsëri brenda shtëpisë, përpara se të largoheshin.

Pamjet janë kapur nga kamerat e sigurisë në shtëpi, por të dyshuarit ende nuk janë identifikuar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Po riparonin veturën në garazh, automekanikët nga Ankaraja frikësohen kur u shpërthen “air-bag”

Po riparonin veturën në garazh, automekanikët nga Ankaraja frikësohen kur u shpërthen “air-bag”

Interesante
Kalo në kategori