LAJMI I FUNDIT:

Televizori

32 Artikuj

Pastrimi i ekranit të televizorit pa e dëmtuar

Pastrimi i ekranit të televizorit pa e dëmtuar

Bëje vet
Pajisjet shtëpiake që shpenzojnë energji edhe kur nuk janë në përdorim

Pajisjet shtëpiake që shpenzojnë energji edhe kur nuk janë në përdorim

Këshilla Lifestyle
Artistët e viteve 1980 që parashikuan të ardhmen

Artistët e viteve 1980 që parashikuan të ardhmen

PamArt
Një mënyrë e lehtë për pastrim të televizorit

Një mënyrë e lehtë për pastrim të televizorit

Këshilla dhe ide
Fëmijët që kalojnë mbi dy orë në ditë para televizorit, kanë më shumë gjasa të krijojnë vartësi nga bixhozi, duhani, kanabisi dhe alkooli kur të rriten

Fëmijët që kalojnë mbi dy orë në ditë para televizorit, kanë më shumë gjasa të krijojnë vartësi nga bixhozi, duhani, kanabisi dhe alkooli kur të rriten

Këshilla mjekësore
Televizori i padukshëm kthehet në dekor kur fiket

Televizori i padukshëm kthehet në dekor kur fiket

Lajme Teknologji
Nëse i vini fëmijët në gjumë duke parë televizor, do të ketë pasoja shëndetësore në të ardhmen

Nëse i vini fëmijët në gjumë duke parë televizor, do të ketë pasoja shëndetësore në të ardhmen

Këshilla për prindër
Disa të vërteta dhe të pavërteta lidhur me sytë dhe shikimin

Disa të vërteta dhe të pavërteta lidhur me sytë dhe shikimin

Shëndetësi Lajme
LG tregon çmimin e “televizorëve të vitit 2022”

LG tregon çmimin e “televizorëve të vitit 2022”

Lajme Teknologji
LG prezanton televizorin G2 97 inç OLDE – më i madh në histori

LG prezanton televizorin G2 97 inç OLDE – më i madh në histori

Lajme Teknologji
Vizioni i ardhshëm i LG-së është një televizor OLED i lakuar

Vizioni i ardhshëm i LG-së është një televizor OLED i lakuar

Lajme Teknologji
LG prezantoi televizorin me bateri

LG prezantoi televizorin me bateri

Lajme Teknologji
Amazon pritet të prodhojë televizorë dhe ata do të jenë me ekran të madh

Amazon pritet të prodhojë televizorë dhe ata do të jenë me ekran të madh

Lajme Teknologji
A e dini se si të pastroni më mirë televizorin dhe telekomandën tuaj?

A e dini se si të pastroni më mirë televizorin dhe telekomandën tuaj?

Bëje vet
Zëvendësojeni shikimin e televizorit me aktivitete të tjera

Zëvendësojeni shikimin e televizorit me aktivitete të tjera

Lifestyle
Filmi i vitit 1947 që parashikoi sjelljet e sotme

Filmi i vitit 1947 që parashikoi sjelljet e sotme

Cult+
Çmimi i televizorit të ri nga Xiaomi me 120 Hz OLED

Çmimi i televizorit të ri nga Xiaomi me 120 Hz OLED

Lajme Teknologji
Vjedhin televizorë nga treni në lëvizje, kamerat kapin këtë moment në Çikago

Vjedhin televizorë nga treni në lëvizje, kamerat kapin këtë moment në Çikago

Nga Bota
Fillon zyrtarisht shitja e televizorëve Samsung The Serif dhe The Frame në Shqipëri

Fillon zyrtarisht shitja e televizorëve Samsung The Serif dhe The Frame në Shqipëri

Lajme Teknologji
“Babagjyshi” i verës, shpërndau televizorë të vjetër tek 50 shtëpi në SHBA dhe askush se di pse

“Babagjyshi” i verës, shpërndau televizorë të vjetër tek 50 shtëpi në SHBA dhe askush se di pse

Interesante
Tentuan të vjedhin një televizor, detyrohen ta kthejnë brenda në shtëpi – sepse ishte shumë i madh (Video)

Tentuan të vjedhin një televizor, detyrohen ta kthejnë brenda në shtëpi – sepse ishte shumë i madh (Video)

Dështime
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Samsung prezanton televizorët Lifestyle 2019, “The Frame” dhe “TV SERIF” do shfaqen  në CES (Foto)

Samsung prezanton televizorët Lifestyle 2019, “The Frame” dhe “TV SERIF” do shfaqen  në CES (Foto)

Lajme Teknologji
Viti 1928: Poshtë Republika, rroftë Mbretëria!

Viti 1928: Poshtë Republika, rroftë Mbretëria!

Agron Shala