Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmë rreth orës 21:00 në fshatin Gllogoc të Komoranit.

Viktima mashkull ka kërkuar ndihmë mjekësore. Viktima është ndalur në QKUK për tretman mjekësor.

Njësia policore ka arrestuar katër të dyshuar meshkuj k-shqiptar dhe ka konfiskuar një pistoletë me tetë fishekë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/