LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit që patën lidhje dashurie mes vete, që të gjithë mund të kenë harruar për ta

Të famshmit që patën lidhje dashurie mes vete, që të gjithë mund të kenë harruar për ta
Madonna dhe Michael Jackson (Foto: The Sun)

Derisa shumë yje ndërkombëtare nuk kursehen duke shpërndarë çdo gjë nga privatësia e tyre, të tjerë mundohen të mbajnë sekrete shumta.

Reklama

Pete Wicks është njëri prej tyre i cili vite më pas zbuloi lidhjen me Chloe Sims, të cilët kishin qenë në lidhje për dy vite, shkruan The Sun.

(Foto: The Sun)

Kohë të njëjtë sikurse këta të fundit kaluan edhe Calum Best dhe Lindsay Lohan.

(Foto: The Sun)

Ata u ndanë për shkak se dëshironin të shijonin më shumë kohën si beqarë, ndërsa festat dhe daljet e shumta ishin primare për ta.

Muzikanti i njohur Moby është tjetri që ka përmendur  se ka qenë në lidhje me Natalie Portman, derisa ai ishte 33 vjeç ndërsa ajo 20 vjeç.

(Foto: The Sun)

Çifti që përjetuan romancën, që jo shumë besuan për ta, janë Justin Timberlake dhe artistja e njohur Fergie.

(Foto: The Sun)

Romancën ata e kishin filluar në vitin 1996, derisa Fergie kishte thënë se lidhja e tyre asnjëherë nuk ishte serioze.

Madonna dhe Michael Jackson janë dyshja tjetër që ishin së bashku në vitin 1991, ndërsa folën publikisht në The Oscars.

(Foto: The Sun)

Arsyeja kryesore e ndarjes së tyre ishte Madonna, pasi kjo e fundit nuk mund të ambientohej me stilin e yllit pop.

Në mesin e këtyre është edhe Robbie Williams dhe  të cilët për herë të parë u panë në vitin 2003.

(Foto: The Sun)

Nuk kaloi shumë kohë, dyshja u ndanë pasi Williamsit iu desh të siguronte lidhjen me Ayda Field.

Sharon Osbourne ishte vetëm 25-vjeçare kur filloi lidhjen e saj me komedianin e njohu Jay Leno.

Dy vite ishte periudhe që ata kaluan nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa Sharon nuk e kishte konsideruar si të mjaftueshme lidhjen.


Në trend Magazina

Më shumë
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Magazina
Kalo në kategori