Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa në koleksionin e imazheve të saj nuk mungojnë as ato provokuese.

E tillë është edhe kjo e fundit, të cilën e ka ndarë me fansat e shumtë në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Më thirri në darkë, e ju duka si darkë, uh lala”, është përshkrimi që ia ka vënë këtij imazhi reperja Shala, ndonëse lë shumë të kuptohet me këtë fjali, duke aluduar si pjesë të tekstit të projektit të ri.

Kur jemi te kënga, artistja në fjalë është në përgatitje të projektit të ri, për të cilin siç ka paralajmëruar është baladë dhe është shumë ndryshe ngaqë jemi mësuar.

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si "Doruntina" Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si "Doruntina"

Në ditët në vijim, presim të shohim se çfarë ka përgatitur 23-vjeçarja për fansat e saj, që mezi po e presin rikthimin e artistes nga Prizreni.

Ndërkohë, i fundit projekt i publikuar nga ajo është “Bye Bye” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, i cili njëherësh u cilësua si hit i kësaj vere. /Telegrafi/