LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift nuk e fsheh më romancën me Matty Healy, çifti i ri shihen bashkë në një tjetër dalje

Taylor Swift nuk e fsheh më romancën me Matty Healy, çifti i ri shihen bashkë në një tjetër dalje

Taylor Swift kishte fansin e saj numër një pranë në një seancë në studio regjistrimi të hënën mbrëma (15 maj).

Reklama

Partneri i ri i këngëtares, Matty Healy, u pa duke u larguar nga studioja e regjistrimit Electric Lady në New York me yllin e popit.

Taylor nuk mundi ta fshihte buzëqeshjen teksa po ecte drejt makinës e veshur me një minifund të zi dhe një pulovër ngjyrë vjollcë me stampën e NYU.

Frontmeni i ‘1975’, Matty e ndoqi nga pas, duke vendosur njërën dorë në shpinën e artistes. Ajo shtoi një grim të lehtë për natën e saj në studion e regjistrimit.

Taylor Swift përforcon thashethemet për romancë me Matty Healy teksa dyshja shihen në një takim romantik në New York
Lexo po ashtu Taylor Swift përforcon thashethemet për romancë me Matty Healy teksa dyshja shihen në një takim romantik në New York

Matty dhe Taylor shuan çdo pikëpyetje në lidhje me marrëdhënien e tyre javën e kaluar kur u panë të afërt në një takim.

Të dy ishin larguar nga Casa Cipriani i New York City me Jack Antonoff – i cili ka qenë një nga producentët dhe bashkëpunëtorët më të mëdhenj të Taylor që kur ata punuan së bashku pak para se ajo të fillonte punën në albumin e saj “1989” – dhe të dashurën e tij, aktoren Margaret Qualley.

Matty kohët e fundit është parë disa herë në audiencë në ndalesat për turneun e suksesshëm të Taylor “Eras Tour”.

Javën e kaluar, ai madje u pa duke qëndruar pranë babait të këngëtares Blank Space, duke sugjeruar se marrëdhënia e tyre është në ngritje.

Mikesha e Taylorit, Phoebe Bridgers, ka hapur disa koncerte për të dhe ajo e ka ftuar Mattin në skenë për ta shoqëruar në kitarë.

Megjithatë, ai nuk ka pasur ndonjë bashkëpunim të drejtpërdrejtë muzikor me Taylor në turne.

Healy bashkëthemeloi grupin e tij “The 1975” në vitin 2002, kur ai do të kishte qenë vetëm rreth 13 vjeç.

Duke filluar me debutimin e vetë-titulluar të grupit në vitin 2013, grupi ka arritur të kryesojë listat e Mbretërisë së Bashkuar disa herë, ndërsa ka shënuar në top 10 në tabelën e albumeve “Billboard 200”.

Javën e kaluar, DailyMail siguroi ekskluzivisht fotot e para të Taylor dhe Healy së bashku në vazhdën e thashethemeve për romancë.

Marrëdhënia e saj me Matty vjen pas ndarjes së saj të publikuar gjerësisht nga aktori anglez Joe Alwyn. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori