LAJMI I FUNDIT:
Julian Draxler

Julian Draxler

137 Artikuj

Kampioni i botës me Gjermaninë u largua në mënyrë misterioze nga fusha në mes të ndeshjes, ja si e shpjegoi incidentin

Kampioni i botës me Gjermaninë u largua në mënyrë misterioze nga fusha në mes të ndeshjes, ja si e shpjegoi incidentin

Ndërkombëtare
Ish-kampioni i botës largohet nga fusha e lojës pa dhënë fishkëllimën e fundit gjyqtari

Ish-kampioni i botës largohet nga fusha e lojës pa dhënë fishkëllimën e fundit gjyqtari

Ndërkombëtare
Edhe Julian Draxler në Katar – UEFA nis hetim ndaj Paris Saint-Germain për transferime te dyshimta

Edhe Julian Draxler në Katar – UEFA nis hetim ndaj Paris Saint-Germain për transferime te dyshimta

Ligat tjera
Bleacher Report para 11 vitesh kishte zgjedhur 15 talentët më të mëdhenj të futbollit në botë – në mesin e emrave edhe një shqiptar

Bleacher Report para 11 vitesh kishte zgjedhur 15 talentët më të mëdhenj të futbollit në botë – në mesin e emrave edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Mbappe dhe Neymar nuk janë të vetmit në shitje – PSG do të tentojë të largojë edhe 12 lojtarë të tjerë

Mbappe dhe Neymar nuk janë të vetmit në shitje – PSG do të tentojë të largojë edhe 12 lojtarë të tjerë

Ligue 1
PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

Ligue 1
“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

Ligue 1
I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

Ligue 1
Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

Ligue 1
Interi refuzon ofertën e PSG-së për Skrinarin – një lojtar dhe 60 milionë euro

Interi refuzon ofertën e PSG-së për Skrinarin – një lojtar dhe 60 milionë euro

Serie A
PSG ofron 50 milionë plus një lojtar për Skriniarin, Interi refuzon ofertën

PSG ofron 50 milionë plus një lojtar për Skriniarin, Interi refuzon ofertën

Serie A
Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Ligue 1
Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Ligue 1
PSG fiton ndaj Montpellier, mbetet lider në Ligue 1 me të gjitha fitore

PSG fiton ndaj Montpellier, mbetet lider në Ligue 1 me të gjitha fitore

Ligue 1
Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Ligue 1
PSG vazhdon me fitore në Ligue 1, mposht Strasbourgun

PSG vazhdon me fitore në Ligue 1, mposht Strasbourgun

Ligue 1
Notat e lojtarëve: Rennes 1-1 PSG, Navas me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Rennes 1-1 PSG, Navas me vlerësim të lartë

Ligue 1
Schalke 04 ka rënë në Bundesliga 2, ndërsa mbetet shembull i keqmenaxhimit: Disa nga yjet dhe talentët që u larguan nga klubi

Schalke 04 ka rënë në Bundesliga 2, ndërsa mbetet shembull i keqmenaxhimit: Disa nga yjet dhe talentët që u larguan nga klubi

Bundesliga
Draxler drejt rikthimit në Gjermani, Bayerni futet në garë për të

Draxler drejt rikthimit në Gjermani, Bayerni futet në garë për të

Bundesliga
Humbje që dhemb për PSG-në, Nantes ia merr tre pikë në shtëpi

Humbje që dhemb për PSG-në, Nantes ia merr tre pikë në shtëpi

Ligue 1
Draxler po mendon rikthimin në Gjermani, shumë skuadra pas tij

Draxler po mendon rikthimin në Gjermani, shumë skuadra pas tij

Ligue 1
Arsenali po e kompleton transferimin e Julian Draxler

Arsenali po e kompleton transferimin e Julian Draxler

Premier League