LAJMI I FUNDIT:

Chiara Ferragni

16 Artikuj

Artisti italian Rosa Chemical bën ‘twerk’ në prehrin e reperit Fedez dhe në fund i dhuron puthje pasionante gjatë performancës në Sanremo

Artisti italian Rosa Chemical bën ‘twerk’ në prehrin e reperit Fedez dhe në fund i dhuron puthje pasionante gjatë performancës në Sanremo

Yjet
Mori vëmendje me katër pamje të ndryshme në Sanremo – mesazhet e forta për gratë të fshehura pas fustaneve të Chiara Ferragnit

Mori vëmendje me katër pamje të ndryshme në Sanremo – mesazhet e forta për gratë të fshehura pas fustaneve të Chiara Ferragnit

Yjet
Influencueset me ndikimin më të madh në botë aktualisht

Influencueset me ndikimin më të madh në botë aktualisht

Karriera
Tendencat e sezonit vjeshtë-dimër sipas blogeres italiane Chiara Ferragni

Tendencat e sezonit vjeshtë-dimër sipas blogeres italiane Chiara Ferragni

Modë
Damat luftojnë për fustanin skandaloz – turp apo guxim?! Pëlqehet nga Kylie Jenner dhe Chiara Ferragni

Damat luftojnë për fustanin skandaloz – turp apo guxim?! Pëlqehet nga Kylie Jenner dhe Chiara Ferragni

Moda
Të famshmet që shkëlqyen gjatë Javës së Modës në Paris 2022

Të famshmet që shkëlqyen gjatë Javës së Modës në Paris 2022

Modë
Chiara Ferragni bëhet nënë për herë të dytë

Chiara Ferragni bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Chiara Ferragni tregon personin që e ndihmoi të shkruajë rrjedhshëm në shqip për t’i uruar ditëlindjen Dua Lipës

Chiara Ferragni tregon personin që e ndihmoi të shkruajë rrjedhshëm në shqip për t’i uruar ditëlindjen Dua Lipës

Yjet
Veshjet nga vetizolimi që vajzat e famshme ndanë me ne gjatë javës së kaluar

Veshjet nga vetizolimi që vajzat e famshme ndanë me ne gjatë javës së kaluar

Modë
Blogerja Chiara Ferragni dhe reperi Fedez mbledhin mbi tre milionë euro për luftën ndaj coronavirusit

Blogerja Chiara Ferragni dhe reperi Fedez mbledhin mbi tre milionë euro për luftën ndaj coronavirusit

Yjet
12 mënyra që të vishni rroba me vija

12 mënyra që të vishni rroba me vija

Modë
Blogerja më e pasur në botë, Chiara Ferragni është martuar me reperin Fedez

Blogerja më e pasur në botë, Chiara Ferragni është martuar me reperin Fedez

Yjet
Të famshmet që pritet të sjellin së shpejti në jetë fëmijët e tyre

Të famshmet që pritet të sjellin së shpejti në jetë fëmijët e tyre

Yjet
Thonë që shortset nuk duhet t’i vishni nëse keni më shumë se 25 vjeç: Këto vajza dhe dama demantojnë!

Thonë që shortset nuk duhet t’i vishni nëse keni më shumë se 25 vjeç: Këto vajza dhe dama demantojnë!

Moda
Gërshetat ndarës: Fiksimi i fundit i yjeve

Gërshetat ndarës: Fiksimi i fundit i yjeve

Flokë dhe stil
Nga një  blogere në një sipërmarrëse e suksesshme (Foto)

Nga një blogere në një sipërmarrëse e suksesshme (Foto)

Yjet