LAJMI I FUNDIT:

Veshjet nga vetizolimi që vajzat e famshme ndanë me ne gjatë javës së kaluar

Veshjet nga vetizolimi që vajzat e famshme ndanë me ne gjatë javës së kaluar

Ndërsa koha kalon, të famshmit e veshur me tuta dhe me maska gjatë blerjeve ushqimore, po bëhen trend.

Reklama

Por disa aktorë, modele dhe shumica e personave me ndikim në modë në Instagram po bëjnë gjithashtu postime me pamje të stiluar kokë-këmbë nga shtëpia, transmeton Telegrafi.

Më poshtë keni zgjedhjet më interesante nga java e kaluar:

View this post on Instagram

Monday, quarantine day 51 😒

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on Apr 27, 2020 at 7:48am PDT

View this post on Instagram

happy monday 👅

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on Apr 27, 2020 at 10:46am PDT

/Telegafi/