LAJMI I FUNDIT:

Chiara Ferragni bëhet nënë për herë të dytë

Chiara Ferragni bëhet nënë për herë të dytë
Chiara Ferragni (Foto: Instagram)

Influencerja e popullarizuar Chiara Ferragni ka njoftuar lindjen e fëmijës së dytë me burrin e saj, reperin Federico Lucia, i njohur ndryshe si Fedez.

Reklama

Blogerja dhe stilistja italiane ndau lajmet e shtatzënisë në tetor dhe tashmë ka bërë të ditur se ka mirëpritur një vajzë.

33 vjeçarja, e cila ka 22.9 milionë ndjekës në aplikacionin e rrjeteve sociale, shkroi: “23 Mars, 2021. La nostra Vittoria”.

Chiara dhe Fedez u kurorëzuan në shtator të vitit 2018 dhe blogerja kishte veshur tre fustane të famshme të markës ‘Dior’.

Të gjitha lajmet nga Chiara Ferragni
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Chiara Ferragni

Duke treguar shtatzëninë e dytë, Chiara ndau një imazh të djalit të saj dy vjeçar, Leone, teksa la këtë përshkrim “Familja jonë po bëhet më e madhe. Leo do të bëhet një vëlla i madh”.

Ferragni është njëra nga modelet e blogeret më të njohura të Italisë. /Telegrafi/