LAJMI I FUNDIT:

Artisti italian Rosa Chemical bën ‘twerk’ në prehrin e reperit Fedez dhe në fund i dhuron puthje pasionante gjatë performancës në Sanremo

Artisti italian Rosa Chemical bën ‘twerk’ në prehrin e reperit Fedez dhe në fund i dhuron puthje pasionante gjatë performancës në Sanremo
Foto; Rai

Artisti italian, Gino Paoli e kishte thënë pak më parë: Sanremo është një çmendinë. Çdo gjë mund të ndodhë. Dhe gjithçka ndodhi edhe mbrëmjen e kaluar gjatë finales së festivalit.

Reklama

Këngëtari i “Made in Italy”, Rosa Chemical përfshiu reperin e njohur italian, Fedez në performancën e tij.

Pasi i bëri ‘twerk’ në prehrin e reperit që ishte ulur në rreshtin e parë, më pas e tërhoqi zvarrë në skenë duke e marrë nga rreshti i parë i publikut.

Foto: Rai

Fedez shfaqet shumë i habitur. Duart e Chemical përkëdhelin në fytyrën dhe gjoksin e reperit milanez. Dhe në fund dyshja u puthën në buzë, më pas të dy përqafohen dhe Federiko ulet sërish në mes të turmës, dukshëm i zënë në befasi.

Foto: Rai

E gjithë kjo ndodh nën sytë e Chiara Ferragni, bashkëshortja e reperit Fedez, e cila tha se ka mbetur pa fjalë nga kjo ndodhi kur u ngjit në skenën e festivalit.

Marco Mengoni fiton festivalin e Sanremo 2023
Lexo po ashtu Marco Mengoni fiton festivalin e Sanremo 2023

Megjithatë, në fund të mbrëmjes çmimin kryesor e rrëmbeu Marco Mengoni me këngën “Due Vite”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori