LAJMI I FUNDIT:

Chiara Ferragni tregon personin që e ndihmoi të shkruajë rrjedhshëm në shqip për t’i uruar ditëlindjen Dua Lipës

Chiara Ferragni tregon personin që e ndihmoi të shkruajë rrjedhshëm në shqip për t’i uruar ditëlindjen Dua Lipës
Foto: Chiara Ferragni/Instagram

Modelja italiane me famë botërore, Chiara Ferragni, i befasoi të gjithë pak ditë më parë me urimin që i bëri këngëtares Dua Lipa në Instagram.

Reklama

Ajo publikoi një fotografi të përbashkët me artisten shqiptare në ditëlindjen e 25-të të aj, teksa në mesin e fjalëve të shumta, shkroi diçka edhe në shqip.

“U bëfsh 100 vjeçe zemër”, ishin fjalët që Chiara shkroi në urimin e saj për Duan.

E duke marrë shumë pikëpyetje për mënyrën se si arriti ta shkuajë këtë në mënyrë të rrjedhshme, modelja italiane tregoi së fundmi personin që e ndihmoi në këtë drejtim.

Bëhet fjalë për një mike të përbashkët të tyre të quajtur Linda, e cila mesa duket e ka ndihmuar Ferragnin ta shkruaj këtë në shqip.

Foto: Chiara Ferragni/InstaStory

“Ajo është shoqja jonë shqiptare që përktheu për mua, për Duan”, tregoi Chiara në përshkrimin e fotografisë.

Chiara Ferragni ka një ndikim të madh në rrjetin social Instagram, ku ndiqet nga jo më pak se 10.8 milionë fansa. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Last night ✨

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on Aug 24, 2020 at 2:17am PDT

View this post on Instagram

My love ❤️ #TheFerragnez

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on Aug 20, 2020 at 11:14am PDT


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Kalo në kategori