LAJMI I FUNDIT:

Damat luftojnë për fustanin skandaloz – turp apo guxim?! Pëlqehet nga Kylie Jenner dhe Chiara Ferragni

Damat luftojnë për fustanin skandaloz – turp apo guxim?! Pëlqehet nga Kylie Jenner dhe Chiara Ferragni

Njerëzit janë të tmerruar për atë që është e popullarizuar, pickojnë veten për t’u bindur!

Reklama

Kërkesa për fustanin skandaloz lakuriq furishëm është ngritur, gjë që do të thotë që vajzat luftojnë rreth blerjes së këtij modeli.

Ky fustani që e quajmë “lakuriq”, nuk mendojmë që është fjala për një veshje ngjyrë teni. Është fustani në të cilin janë vizatuar pjesët intime femërore dhe i cili te njerëzit ndikon si një iluzion optik.

Sisët, organet gjenitale dhe vithet ndikojnë aq në mënyrë reale sa që ju duket që femra ka dalë në rrugë krejtësisht lakuriq, por ajo që është më interesante, kërkesat në google janë rritur për 430 për qind! – transmeton Telegrafi.

Fjala është për fustanin me nënshkrimin e Jean-Paul Gaultier, dhe sërish është riinterpretuar nën ndikimin e mbretëreshës së skenës nëntokësore parisiane, siç e quajnë Lotta Volkova-n.

Edhe pse shumica mendojnë që ky fustan është krijuar tani, nuk është e vërtetë.

Ka debutuar në Revynë e modës së Jean-Paul Gaultier, në revynë pranverë-verë të vitit të largët 1984. Ajo përfaqësonte të gjithë sensualitetin e gruas së Gaultierit dhe Lotta Volkova e riktheu në skenën e modës.

View this post on Instagram

A post shared by @jeanpaulgaultier

Printi skandaloz tashmë gjendet në fustane, bluza apo edhe bikini dhe po bëhet ylli absolut i këtij koleksioni të modës dhe nuk u desh shumë kohë që në të shfaqen fytyra të famshme si Kylie Jenner dhe Chiara Ferragni. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Ky truk ka shumë përfitime: Do të habiteni se ku e vendos Kim Kardashian ujin e orizit

Ky truk ka shumë përfitime: Do të habiteni se ku e vendos Kim Kardashian ujin e orizit

Flokë dhe stil
Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Keshilla Modë
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori