LAJMI I FUNDIT:

Alivanosje

23 Artikuj

Një burrë u alivanos në rrugë, vdiq në QKUK

Një burrë u alivanos në rrugë, vdiq në QKUK

Kronika e Zezë
Vdes personi i alivanosur në Komunën e Prishtinës

Vdes personi i alivanosur në Komunën e Prishtinës

Kosovë
Alivanosja në gjendje të dehur mund të dyfishojë rrezikun e zhvillimit të mëvonshëm të çmendurisë

Alivanosja në gjendje të dehur mund të dyfishojë rrezikun e zhvillimit të mëvonshëm të çmendurisë

Shëndetësi Lajme
Derisa po debatonin për coronavirusin, ministri holandez i Shëndetësisë humb vetëdijen për pak sekonda në Parlament: Jam alivanosur nga lodhja

Derisa po debatonin për coronavirusin, ministri holandez i Shëndetësisë humb vetëdijen për pak sekonda në Parlament: Jam alivanosur nga lodhja

Nga Bota
Nëna lindi fëmijën, por alivanoset babai – selfie që u bë hit në rrjetet sociale

Nëna lindi fëmijën, por alivanoset babai – selfie që u bë hit në rrjetet sociale

Dështime
Thyen dyert e autoambulancës, u shtrinë brenda sikur të jenë alivanosur (Video)

Thyen dyert e autoambulancës, u shtrinë brenda sikur të jenë alivanosur (Video)

Dështime
Gjendet një person i alivanosur në Gjilan

Gjendet një person i alivanosur në Gjilan

Kronika e Zezë
Merrni frymë thellë që të parandaloni alivanosjen

Merrni frymë thellë që të parandaloni alivanosjen

Shëndetësi Lajme
Solistin e alivanosur e mbuluan me perde, kori vazhdoi të këndonte (Video)

Solistin e alivanosur e mbuluan me perde, kori vazhdoi të këndonte (Video)

Dështime
‘Hipnotizohet’ nga ministri, gazetarja alivanoset gjatë transmetimit live (Video)

‘Hipnotizohet’ nga ministri, gazetarja alivanoset gjatë transmetimit live (Video)

Fun Lajme
Gjatë fjalimit të kryeministrit kanadez, alivanosen dy policë (Video)

Gjatë fjalimit të kryeministrit kanadez, alivanosen dy policë (Video)

Dështime
“Dikush ta shikojë babanë e fëmijës”: Alivanoset derisa ndihmonte gruan të kryente lindjen (Video)

“Dikush ta shikojë babanë e fëmijës”: Alivanoset derisa ndihmonte gruan të kryente lindjen (Video)

Interesante
Alivanoset gjatë lëshimit në luhajën e shpejtë (Video)

Alivanoset gjatë lëshimit në luhajën e shpejtë (Video)

Dështime
Prezantuesja alivanoset në skenë, publiku e duartroket (Video)

Prezantuesja alivanoset në skenë, publiku e duartroket (Video)

Dështime
Vdekja e kalimtarët që s’e ndihmoi kush: Të arrestuarit thonë se “nuk e kanë ditur se duhet të japin ndihmë”

Vdekja e kalimtarët që s’e ndihmoi kush: Të arrestuarit thonë se “nuk e kanë ditur se duhet të japin ndihmë”

Kronika e Zezë
Për mosdhënie të ndihmës së parë, dëshmitarët mund të dënohen deri në tetë vjet burg

Për mosdhënie të ndihmës së parë, dëshmitarët mund të dënohen deri në tetë vjet burg

Drejtësi
Ka vdekur i alivanosuri të cilin s’e ndihmoi askush në rrugën Gjilan-Ferizaj

Ka vdekur i alivanosuri të cilin s’e ndihmoi askush në rrugën Gjilan-Ferizaj

Kronika e Zezë
“Solidariteti” në Kosovë: I moshuari alivanoset, kush nuk ndalet t’i ofrojë ndihmë (Video)

“Solidariteti” në Kosovë: I moshuari alivanoset, kush nuk ndalet t’i ofrojë ndihmë (Video)

Sociale
Theu stolinë nga zhadi, alivanoset kur kupton sa kushton (Video)

Theu stolinë nga zhadi, alivanoset kur kupton sa kushton (Video)

Dështime
Grabitësi ia dha pasaportën dhe e kërcënoi me armë, punonjësja e bankës u alivanos (Video)

Grabitësi ia dha pasaportën dhe e kërcënoi me armë, punonjësja e bankës u alivanos (Video)

Interesante
Mashtron të dashurin kinse ka prerë dorën, ai alivanoset duke menduar se po shihte gjak (Video)

Mashtron të dashurin kinse ka prerë dorën, ai alivanoset duke menduar se po shihte gjak (Video)

Dështime
Gazetares i bie të fikët gjatë konferencës së Obamas (Video)

Gazetares i bie të fikët gjatë konferencës së Obamas (Video)

Nga Bota
Ngacmon bashkëmoshataren, ajo e alivanos me një shuplakë (Video)

Ngacmon bashkëmoshataren, ajo e alivanos me një shuplakë (Video)

Dështime