LAJMI I FUNDIT:

Solistin e alivanosur e mbuluan me perde, kori vazhdoi të këndonte (Video)

Solistin e alivanosur e mbuluan me perde, kori vazhdoi të këndonte (Video)

Kori prej dhjetë studentëve që po këndonin para një publiku në Radauti të Rumanisë, vazhduan të këndon edhe pse një pjesëtar u alivanos.

Reklama

Sikur mos të ketë ndodhur asgjë, njëri prej tyre e mbuloi atë me perde, pa u kujdes aspak për gjendjen e tij, transmeton Telegrafi.

“Trajtimi më i ulët për një shoqërues” si dhe “sikur të rrëzohej një instrument muzikor, ndoshta do i kushtonin më shumë respekt” ishin dy prej komenteve të shumta.

Ende nuk dihen rrethanat që e shkaktuar alivanosjen e tij, po dihet se gjendja tij i është kthyer normalitetit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Interesante
Filmohen duke bërë seks në parlamentin rus (Video +18)

Filmohen duke bërë seks në parlamentin rus (Video +18)

Fun
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
A jeni në mesin e 5 përqindëshit të njerëzve që mund të dallojnë lulediellin e fshehur mes bletëve në pak sekonda?

A jeni në mesin e 5 përqindëshit të njerëzve që mund të dallojnë lulediellin e fshehur mes bletëve në pak sekonda?

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Kalo në kategori