LAJMI I FUNDIT:

Alivanoset gjatë lëshimit në luhajën e shpejtë (Video)

Alivanoset gjatë lëshimit në luhajën e shpejtë (Video)
Reklama

Bronwyn Kettle dhe një shok i saj, kanë vendosur të lëshohen në luhajën e shpejtë, në një park lojërash në Sydney të Australisë.

Derisa në fillim vetëm qeshte, adoleshentja humbi kontrollin dhe u alivanos derisa ishte në mes të luhatjes, transmeton Telegrafi.


Gjendje më të mirë nuk pati as miku saj, që bërtiste me sa forcë kishte, i frikësuar nga lëvizja e makinës.

Më poshtë mund të shihni reagimet e tyre qesharake, që po bëjnë xhiro në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Macja bëri të qeshin të gjithë me reagimin e saj ndaj veterinerit

Macja bëri të qeshin të gjithë me reagimin e saj ndaj veterinerit

Interesante
Një rus përfundoi në burg pasi shkroi

Një rus përfundoi në burg pasi shkroi "Jo luftës" në borë

Interesante
Kalo në kategori