LAJMI I FUNDIT:

Nëna lindi fëmijën, por alivanoset babai – selfie që u bë hit në rrjetet sociale

Nëna lindi fëmijën, por alivanoset babai – selfie që u bë hit në rrjetet sociale

Një nënë ka ndarë një selfie qesharake në të cilën ka kaur burrin e saj, i cili ishte alivanosur në dhomën e lindjes, menjëherë pasi ajo lindi fëmijën e tyre.

Në fotografi, nëna e re është e gjitha e buzëqeshur ndërsa shikon në drejtimin e celularit, ndërsa ende ka të veshur fustanin e saj spitalor.

Por, lindja e fëmijës u duk “diçka shokuese” për babanë, i cili shihet në sfond i shtrirë në dysheme, me sa duket i pavetëdijshëm.

Fotografia është bërë më herët, por ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale, duke grumbulluar mijëra pëlqime.

Ajo çfarë ka bërë përshtypje në këtë skenë është fakti se pavarësisht se nëna është ajo që sapo ka provuar dhimbjen e lindjes, është burri i saj që është i rrethuar nga stafi mjekësor. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Pronari i qenit zbuloi arsyen mallëngjyese pse kafsha e tyre ka frikë nga bora

Pronari i qenit zbuloi arsyen mallëngjyese pse kafsha e tyre ka frikë nga bora

Fun
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Fun
Kalo në kategori