LAJMI I FUNDIT:

Stupcat vijnë së shpejti me “Tre pleqtë”

Stupcat vijnë së shpejti me “Tre pleqtë”
(Foto: Instagram/vedatiofficial)

Humori i Stupcave së shpejti do të troket në dyert tuaja. Emisioni “Tre pleqtë” vjen te ju përmes ekranit të televizionit Klan Kosova.

Reklama

Tre personazhet, Avdija, Shefkija dhe Ilmija do t’ju bëjnë për të qeshur me skeçet e tyre që prekin tema të ndryshme.

Në mesin e tyre është edhe “Ushtrimet Anti-Covid-19”, ku protagonistët përgatiten fizikisht për ta mundur pandeminë e coronavirusit.

Bëhuni gati për të qeshura e batuta. Ato vijnë së bashku me Stupcat.

View this post on Instagram

Ushtrimet Anti Covid- 19 Stupcat se shpejti!!!

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on Apr 30, 2020 at 9:57am PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli
Kalo në kategori