LAJMI I FUNDIT:

Stresi hedh akuza ndaj Mbresës: Të betohem që ti i ke ndarë Xhulin me Atdheun

Stresi hedh akuza ndaj Mbresës: Të betohem që ti i ke ndarë Xhulin me Atdheun

Debatet në Big brother VIP Kosova kanë vazhduar edhe gjatë darkës së mbrëmshme ( e enjte) të banorëve të nominuar.

Një i tillë ka nodhur edhe mes Stresit dhe Mbresës, teksa reperi ka hedhur edhe disa akuza ndaj saj.


Sipas reperit ajo ka ndarë Xhulin dhe Atdheun, dyshja që nisën një romancë brenda BBVK.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ky mendim i tij, reperi tha se është i bazuar në ‘prankun’ e bërë mbi rrobat e ardhura në shtëpi, çka bëri Xhulin aso kohe, të kontrollonte se kush i kishte dërguar.

Arbenita del publikisht kundër Vivien, e krahason me palaço dhe bretkosë
Lexo po ashtu Arbenita del publikisht kundër Vivien, e krahason me palaço dhe bretkosë

“Ti i ke bë prankun e jetës Xhulit. Ti e ke ndarë prej Atdheut këtë çikë. Pasha këtë bukë që po e hajmë, ti e ke nda djalin prej kësaj”, i ka thënë Stresi, Mbresës.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Kjo u kundërshtua nga Mbresa, e cila kishte edhe përkrahjen e Xhulit që tha se ata dy kanë vendosur vetë për ndarjen.

Gjitha këto padyshim do të diskutohen edhe sonte (e premte) gjatë natës së spektaklit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori