LAJMI I FUNDIT:

Stresi me dedikim për prindërit: Faleminderit për gjithçka që bëtë dhe që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja

Stresi me dedikim për prindërit: Faleminderit për gjithçka që bëtë dhe që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja

Arkimed Lushaj – Stresi këto ditë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të fitores në Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Reperi nga Shqipëria u shpall fitues i edicionit të parë dhe arriti të fitojë plot 160 mijë euro.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, ai ka folur shpesh për prindërit dhe për marrëdhënien që ka me ta.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

I njëjti së fundmi ua ka bërë një dedikim përmes një postimi të shpërndarë në rrjete sociale.

Stresi reagon pasi u shpall fitues në BBVK: Ju falënderoj shumë të gjithëve që keni votuar, kam qenë vetvetja
Lexo po ashtu Stresi reagon pasi u shpall fitues në BBVK: Ju falënderoj shumë të gjithëve që keni votuar, kam qenë vetvetja

Artisti i falënderon për gjithçka që kanë bërë për të dhe për çdo vështirësi që ka kaluar me ndihmën e tyre.

Postimi i plotë i Stresit (pa ndërhyrje):

“Kur nuk kisha kujt t’i drejtohesha, e dija se mund të kisha besim te ti.

Kur të gjitha rrugët ishin të mbyllura, dera juaj ishte e vetmja gjithmonë e hapur.

Dhe kur gjithçka u vështirësua atje ti ishe pranë meje duke më thënë se gjithçka do të ishte mirë.

Faleminderit mami për gjithçka që bëtë dhe për gjithçka që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja.

Pa ty nuk do të isha ky që jam sot.

Të gjitha ia kam borxh. Ndërsa Për babain tim. Nëse mund të bëhem gjysma e njeriut që ai është, do të kem arritur madhështinë”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)


Në trend Magazina

Më shumë
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Magazina

"I'm Good (Blue)" nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori