LAJMI I FUNDIT:

Sophie Turner dhe Joe Jonas në përpjekje të kenë fëmijën e dytë

Sophie Turner dhe Joe Jonas në përpjekje të kenë fëmijën e dytë
Sophie Turner dhe Joe Jonas Foto: DailyMail

Sophie Turner së bashku me Joe Jonas mirëpritën në korrik vajzën e tyre, Willa.

Dhe, përkundër faktit se kanë kaluar vetëm disa muaj, çifti thuhet se janë seriozë në lidhje me foshnjën numër dy, shkruan Daily Mail.


Një burim i tha revistës Us Weekly tha se artistët duan të kenë një ‘familje të madhe së bashku’.

“Joe dhe Sophie tashmë janë duke u përpjekur të kenë një fëmijë tjetër”, raportoi revista.

Tutje thuhej: “‘Ata janë vërtet të ngazëllyer që të zgjerojnë familjen e tyre. Lindja e foshnjës i ka bërë ata vërtet të afërt dhe duan të kenë një familje të madhe”

Kujtojmë se Sophie dhe Joe u martuan herë të parë më 1 maj 2019 në Las Vegas dhe më pas për herë të dytë më 29 qershor 2019 në Francë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Osmani ia tha të gjitha në sy Vuçiqit, por një detaj me domethënie i presidentes mori të gjithë vëmendjen

Osmani ia tha të gjitha në sy Vuçiqit, por një detaj me domethënie i presidentes mori të gjithë vëmendjen

Magazina
“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

Magazina
Modelja britaneze Demi Rose, feston Ditën e Tokës me një mori fotografish ‘të guximshme’ nga e gjithë bota

Modelja britaneze Demi Rose, feston Ditën e Tokës me një mori fotografish ‘të guximshme’ nga e gjithë bota

Magazina
Besa Rraqi,

Besa Rraqi, "nusja" kerçovare e haxhisë së Bashkallajkit

"O Bes Kallaku", reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Magazina

"Ndoshta pse jam shqiptare", Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Magazina
Kalo në kategori