LAJMI I FUNDIT:

Son zbeh super golin e Lacazettes në derbin Tottenham – Arsenal, gabim trashanik nga Luiz

Son zbeh super golin e Lacazettes në derbin Tottenham – Arsenal, gabim trashanik nga Luiz

Arsenali kaloi fillimisht në epërsi në udhëtim te Tottenham Hotspuri në sfidën që po zhvillohet në kuadër të javës së 35-të në Ligën Premier, mirëpo vendasit i barazuan shumë shpejtë shifrat në 1-1.

Reklama

The Gunners e filluan mjaftë mirë takimin në stadiumin e Spurs duke rrezikuar nga minuta e parë.

Por, Ishte Alxander Lacazette që shënoi në minutën e 16-të, derisa Granit Xhaka bllokoi topin e kundërshtarit për të kaluar më pas në këmbët e francezit.

Një gabim fatal i bërë në mbrojtje nga David Luiz, Heung-Min Son (19’), përfitoi nga kjo gjë dhe i barazoi shifrat në 1-1. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori