Reperi i njohur i skenës shqiptare, Skerdi, ka paralajmëruar një tjetër projekt të ri muzikor.

Pas bashkëpunimit me këngëtaren Samanta Karavella, ai bën të ditur se së shpejti do të publikojë këngën e radhës.

Lajmin e njoftoi përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram.

View this post on Instagram

#COMINGSOON @treisidhefto 😉

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Jul 27, 2020 at 4:37am PDT

Në videon e ndarë me ndjekësit, krijuesi i hitit “Bugatti” ka shkruar “së shpejti” ndonëse nuk ka zbuluar ndonjë datë të saktë të lansimit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, duket se kënga mezi po pritet edhe nga fansat e tij pasi pranoi reagime të ndryshme krahas postimit.

Theksojmë që “N.K.N” u prit mirë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në kanalin zyrtar, YouTube. /Telegrafi/