0Shares

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka qenë mjaftueshëm aktive këtë verë.

Në fillim të sezonës, ajo publikoi projektin e saj “S’je ai mo”, një këngë ritmike e cila u prit mirë nga fansat.

Zanfina prezanton "evladin" e saj (Foto) Zanfina prezanton "evladin" e saj (Foto)

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë shumë aktive me koncerte dhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Duke qenë se jemi në muajt e verës, këngëtarja Ismaili vendosi që fansat e saj në Instagram t’i befasojë me një fotografi “të nxehtë”.

T9 gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare T9 gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndonëse jo shpesh shfaqet me bikini, kësaj radhe Zanfina pozoi me rroba banje para pasqyrës, teksa ndodhej e vetme në apartamentin e saj.

Ajo shquhet për linjat atraktive, ndonëse nuk viziton me rregull palestrën. /Telegrafi/

Zanfina, mjaft seksi në bikini. Foto nga InstaStory

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)