LAJMI I FUNDIT:

Si do dukeshin këta 13 këngëtarë nëse do ishin gjallë sot?

Si do dukeshin këta 13 këngëtarë nëse do ishin gjallë sot?

Në shumë raste, koha mbaron vetëm në dritën e syrit. Ndërsa thënia e vjetër shkon: “Koha nuk pret asnjë njeri”.

Dhe kjo është ajo që ndodhi me disa nga këngëtarët më me ndikim të kohës së tyre. Ata u larguan nga kjo botë shumë befas, duke lënë mijëra fansa të pyesin se si do të dukeshin disa nga yjet e tyre të preferuar nëse do të ishin akoma gjallë sot.

Bright Side vendosi të krijojë disa portrete për t’ju treguar se si do të dukeshin 13 këngëtarët, të cilët na lanë vite më parë, sikur të kishin arritur pleqërinë.

1. Selena Quintanilla (1971 — 1995)

2. Bob Marley (1945 — 1981)

3. Karen Carpenter (1950 — 1983)

4. Elvis Presley (1935 — 1977)

5. Dennis Wilson (1944 — 1983)

6. Aaliyah (1979 −2001)

7. Jim Morrison (1943 — 1971)

8. Kurt Cobain (1967 — 1994

9. Amy Winehouse (1983 — 2011)

10. John Lennon (1940 — 1980)

11. Whitney Houston (1963 — 2012)

12. Freddie Mercury (1946 — 1991)

13. Celia Cruz (1925 — 2003)

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e “YSL Beauty”

Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e “YSL Beauty”

Magazina
Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

Magazina
“Pasi dola isha në depresion, m’u deshën seanca me psikologen” – Mikela Pupa rrëfen për gjendjen jo të mirë pas daljes nga Big Brother

“Pasi dola isha në depresion, m’u deshën seanca me psikologen” – Mikela Pupa rrëfen për gjendjen jo të mirë pas daljes nga Big Brother

Magazina
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Kalo në kategori