Secili prej nesh ka ato fotografitë që janë realizuar “para se të ndizeshim”, dhe që ne do të bënim gjithçka për t’i mbajtur ato sekret.

Shumica prej nesh janë me fat sepse mund t’i fshijmë duke u siguruar që nuk do t’i shohim më kurrë, por për yjet e listës A, kjo është pothuajse e pamundur.

Zeshkania kaçurrele Rita Ora, një fëmijë engjëllor si Bilie Eilish, një Lana Del Ray me flokë të arta, jemi të sigurt se nuk keni pasur rastin të shihni se si dukeshin muzikantët tuaj të preferuar para se të bëheshin të famshëm.

Tetë faktet e fshehura të filmit "Frozen", që vërtetojnë se kuptimi i tij është më i thellë se sa mund të mendohet Tetë faktet e fshehura të filmit "Frozen", që vërtetojnë se kuptimi i tij është më i thellë se sa mund të mendohet

Bright Side vendosën të marrin një udhëtim në korsinë e kujtesës, duke zbuluar se si dukeshin këta këngëtarë të njohur para se të binin në qendër të vëmendjes.

Ndër ta, mund të shihni edhe ndryshimet drastike të tri krenarive shqiptare me famë botërore: Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha. /Telegrafi/

1. Billie Eilish

2. Ariana Grande

3. Lana Del Rey

4. Post Malone

5. Lorde

6. Dua Lipa

7. Bebe Rexha

8. Rita Ora

9. Nicki Minaj

10. Ed Sheeran

11. Cardi B

12. Iggy Azalea

13. Halsey

14. Avril Lavigne

15. Shakira

16. Kylie Minogue