Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka qenë më se e lumtur ditën e sa martës.

Kjo pasi pikërisht në këtë ditë, ajo u bë gjyshe për herë të dytë.

Vajza e saj Njomza ka sjellë në jetë një djalë, dhe këtë e ka bërë të ditur vet mamaja e saj përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram.

“Sot një fali Zoti edhe një nip. U gëzoftë çdo shtëpi qysh jemi gëzuar ne”, ka shkruar këngëtarja Behluli në fotografinë e ndarë me ndjekësit.

View this post on Instagram

Sot ma fali zoti edhe nje nip.U gzofte cdo shtepi qysh jemi gezu na 💙

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on Jan 22, 2019 at 6:14am PST

Ndërkohë të shumta kanë qenë urimet dhe komentet që Shyhretja ka marrë nga fansat në hapësirën për komente.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Behluli vazhdon të jetë mjaft aktive me këngë e koncerte të shumta, gjersa nuk mungon edhe nëpër ahengje e dasma të ndryshme.

Në muajt në vazhdim, ajo pritet të prezantojë për publikun këngën e saj më të re. /Telegrafi/