Ne jemi mësuar të shohim të famshëm që duken pothuajse perfekt. Ata përkujdesen nga stilistë dhe kanë grim të mrekullueshëm që theksojnë në mënyrë të përsosur tiparet e tyre në tapetin e kuq dhe në fotografitë në revista.

Reklama

Por në jetën reale, shumë të famshëm duken si njerëz të zakonshëm.

Bright Side kaloi nëpër dhjetëra llogari të të famshmëve në Instagram dhe vendosi t’ju tregojë fotot e yjeve që nuk kanë turp për mënyrën se si duken në shtëpi.

1. Milla Jovovich duket si fqinjëja e derës tjetër në fustanin e saj.

2. Jennifer Aniston pëlqen të kalojë kohën në kuzhinë.

3. Emma Watson nuk i kushton vëmendje rrëmujës në dhomën e saj dhe është e lumtur që e sheh shoqen e saj të re.

View this post on Instagram

🐱

A post shared by Emma Charlotte Duerre Watson (@emmawatson) on Dec 21, 2018 at 1:41am PST

Reklama

4. Selena Gomez gatuan darkën në veshje sportive.

View this post on Instagram

Trying to take a cute/serious pic of me cooking but then felt embarrassed so I’m using the candid where I look so happy but I really feel kinda cheesy. 😏 Anyway, I shared a few lists in my stories of things I’m watching, listening to and reading to keep me positive and help pass the time. Hope it helps you 💖 For music: “If the World Was Ending” – JP Saxe & Julia Michaels “You Say” – Lauren Daigle “Snowchild” – The Weeknd “The Blessing” – Kari Jobe, Cody Carnes & Elevation Worship “The Box” – Roddy Rich For movies: Invisible Man Jennifer’s Body American Hustle Uncut Gems Clueless Sugar and Spice After the Wedding Zodiac Election Flirting with Disaster For shows: The Morning Show Good Girls The Servant SNL (re-runs) The Mind Explained For books: “Becoming” – Michelle Obama “The Undocumented Americans” – Karla Cornejo Villavicencio “Signs” – Laura Lynne Jackson For podcasts: On Purpose with Jay Shetty Wait Wait… Don’t Tell Me A New Earth – Oprah & Eckhart Tolle Get Sleepy For accounts to follow: @tinykitchentm @jessicayellin @selenagomez.doll @chloeiscrazy @nostalgia.video

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Mar 30, 2020 at 7:07pm PDT

5. Sam Smith bën fytyra qesharake.

View this post on Instagram

My new best friend

A post shared by Sam Smith (@samsmith) on Aug 31, 2019 at 2:40am PDT

6. Lily-Rose Depp preferon makarona dhe djathë në një enë të sofistikuar.

View this post on Instagram

👻

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) on Oct 1, 2015 at 2:56pm PDT

7. Ellen DeGeneres bashkon ‘puzzle’ (lojërat me enigmë)

8. Bryce Dallas Howard feston Pashkët.

View this post on Instagram

Happy Easter!!🐰🌷💕

A post shared by Bryce Dallas Howard (@brycedhoward) on Apr 12, 2020 at 5:29pm PDT

9. Amy Schumer ia pren flokët burrit të saj.

View this post on Instagram

Anyone else at this moment?

A post shared by @ amyschumer on Mar 24, 2020 at 6:48am PDT

10. Amanda Seyfried i pëlqen të thurrë.

View this post on Instagram

Social-distance squares update #wip

A post shared by Amanda Seyfried💛 (@mingey) on Mar 24, 2020 at 1:17pm PDT

11. Natalie Portman është një adhuruese e madhe e librave.

Reklama

12. Katy Perry i pëlqen turshitë.

View this post on Instagram

wHaT dAy Is It Even #stayhomeclub

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on Mar 19, 2020 at 2:23pm PDT

13. Zoe Saldana nuk ka frikë të jetë vetvetja.

View this post on Instagram

#monday and it’s #day

A post shared by Zoe Saldana (@zoesaldana) on Mar 2, 2020 at 8:32pm PST

14. Drew Barrymore i pëlqen lojërat ‘board’.

15. Jessica Alba është kosmotologe për veten e saj.

16. The Rock është i lumtur që halla e tij erdhi për të vizituar.

17. Chrissy Teigen ndan jo vetëm sukseset, por edhe dështimet e saj.

/Telegrafi/