LAJMI I FUNDIT:

Shqipja debaton ashpër me Bucin: Ti lë gruan për 200 mijë euro

Shqipja debaton ashpër me Bucin: Ti lë gruan për 200 mijë euro

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 janë mjaft aktiv duke u përfshirë në dinamika dhe debate të shumta.

Një përplasje e ashpër ka ndodhur në mes të Shqipes me dy banorët e tjerë, Bleron dhe Ylli Dervishin, i njohur edhe si Buci.

Teksa ata të dy ndodheshin në oborrin e shtëpisë me disa prej banorëve të tjerë, Shqipja nisi të debatonte me ta.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ajo u shpreh se të dy janë në gjendje të bëjnë çdo gjë për të fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

“Ti lë gruan për 200 mijë euro”, iu drejtua Shqipja-Bucit.

Kujtojmë që ky debat i Shqipes vjen pas natës së ‘Prime’, ku partnerja e Bucit erdhi për t’u ballafaquar me të pas afërsisë së tij me Santianën.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Përballja me të fejuarën ndikoi që Buci të distancohen nga Santiana, ndonëse kishin krijuar një miqësi me njëri-tjetrin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori