LAJMI I FUNDIT:

Shkurte Gashi me fotosesion familjar pasi u bë nënë për herë të dytë

Shkurte Gashi me fotosesion familjar pasi u bë nënë për herë të dytë
(Foto: Norik Uka/Instagram/shkurtegashi_)

Javë më parë, këngëtarja Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një tjetër djalë.

Reklama

Kron është emri i të porsalindurit, ndërsa autorja e shumë hiteve është edhe nënë e një djali tjetër të quajtur Mal.

Disa javë pasi solli në jetë fëmijën e dytë, Shkurta, partneri i saj, Albert Limani dhe dy fëmijët, kanë pozuar para fotoaparatit të Norik Ukës për një fotosesion familjar.


“Të lumtur me ardhjen tënde Kron”, është përshkrimi që ka zgjedhur këngëtarja për këtë set fotografik.

Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të dytë
Lexo po ashtu Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të dytë

Dueti me Bardhin, “Për ty”, është ndër realizimet e fundit muzikore të Shkurtes që u lansua në muajin e kaluar dhe ka mbledhur mbi gjashtë milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori