Shkumbin Ismaili ka bërë të ditur se e ka gati projektin e ri muzikor, të cilin do ta prezantojë për fansat e muzikës së tij.

Këtë njoftim, këngëtari nga Tetova e ka bërë në rrjetet sociale, duke njoftuar se kënga dhe videoklipi do të lansohen të martën.

Të gjitha lajmet nga Shkumbin Ismaili Të gjitha lajmet nga Shkumbin Ismaili

“E martë, ora 16:00, publikohet kënga dhe videoklipi ‘Vetëm ti'”, ka shkruar kantautori në mbishkrimin e një fotografie të publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

#stayon #shkumbinismaili #vetemti

A post shared by Shkumbin Ismaili (@shkumbinismaili1) on Aug 12, 2019 at 2:11am PDT

Balada “Kjo zemër nuk është gur” është një nga realizimet më të fundit muzikore të Shkumbinit që u publikua me videoklip.

Videoja muzikore e kësaj kënge është lansuar në dhjetor të vitit të kaluar dhe është shikuar afro 2.5 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/