Ajo është kënaqur shumë në pushimin që do ja kishte zili secili me të dashurin e saj të ri, DJ të njohur, Chris Martinez.

Dhe, Demi Rose ka goditur sërish opinionin me imazhet e publikuara nga Tulumi në Meksikë.

Modelja 23 vjeçare zgjodhi bikini me dizajn të tigrit që vënë në pah asetet e saj jashtëzakonisht joshëse.

Demi Rose ka shkëlqyer buzë bregdetit në Tulum. Foto: DailyMail

Dukja e saj dhe pozat ultra seksi kanë rrëmbyer vëmendjen e adhuruesve në rrjetet sociale, që e cilësojnë pa diskutim atë si femrën më seksi në botë.

Imazhet e saj buzë oqeanit dhe në shkëmbinjtë e bregdetit meksikan vënë në pah trupin e saj të përkryer.

Femra më e seksi në botë? Foto: Daily Mail

Demi, e cila shpesh krahasohet me Kylie Jennerin erdhi në pah për herë të parë kur ishte ndarë nga ish i dashuri i saj, reperi Tyga.

Demi për sekretin e formave të saj trupore vlerëson se janë gjenet, shumë punë dhe përkushtim në fitnes dhe një dietë e balancuar janë arsyet pse ajo ka linja bombastike trupore. /Telegrafi/