LAJMI I FUNDIT:

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se “duket si Çernobili”

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se “duket si Çernobili”

Melissa Cicocciopo (35) nga Pensilvania po kontrollonte tubat në banjën e shtëpisë së saj 120-vjeçare dhe hasi në një zbulim shqetësues.

“I shikoja në mënyrë rutinore dhe vendosa të kontrolloja kullimin. Vura re diçka që lëvizte. E publikova videon pasi nuk e dija se për çfarë bëhej fjalë”, ka shpjeguar ajo.


Dhe në të vërtetë, kur Melissa e afron kamerën më pranë kanalit të vjetër, ne shohim një masë (kompakt) kafe të çelur dhe një tufë krimbash të bardhë.

Përdoruesit e Reddit ishin të shokuar dhe të hutuar, ku njëri komentoi se “duket si një tualet publik në Çernobil”.

“Është fat që kullimi nuk është i lidhur me sistemin qendror në shtëpi”, shtoi gruaja. /Telegrafi/

Wtf is this monster in my drain?!
byu/SquishyPoop23 inWTF

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Fun
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Interesante
Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Interesante
Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Fun
Kalo në kategori