0Shares

Serena Williams është bërë nënë për herë të parë.

Tenistja e njohur amerikane në dhjetor të vitit të kaluar me të fejuarin, Alexis Ohanian.

Fëmija është vajzë dhe çifti e ka pagëzuar atë me emrin e babait të foshnjës, Alexis Olympia Ohanian Jr.

Williams ka publikuar tashmë një fotografi të ‘princeshës’ në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, 35-vjeçarja ka kohë që është larguar prej botës së tenisit duke iu përkushtuar familjes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)