Rep-artisti shqiptar, Semiautomatik, është mjaft i kërkuar kohëve të fundit në trojet shqiptare.

Ai njihet për një interpretim të veçantë të këngëve të tij, çka ka bërë që të grumbullojë mijëra fansa, të cilat e përkrahin vazhdimisht.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, reperi ka bërë të ditur se ka sjellë projektin më të ri.

“Meniher” titullohet kënga, për instrumentalin dhe tekstin e së cilës është përkujdesur vetë artisti.

Blleki, Lluni, Semiatomatik dhe Erno publikojnë këngën “Fire” Blleki, Lluni, Semiatomatik dhe Erno publikojnë këngën “Fire”

“Kjo video e kësaj këngë është bërë gjatë karantinës, kështu që mendoj se ishte koha për ta shpërndarë me ju”.

View this post on Instagram

A post shared by Semiautomatik (@semiautomvtik) on Jun 20, 2020 at 2:24pm PDT

“Kënaquni me të deri në projektet e tjera, që do të vijnë shumë shpejt”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë.

Theksojmë se para disa ditësh, Semiautomatik solli bashkëpunimin me artistët e rinj të grupit PINT, e që titullohet “Fire”. /Telegrafi/