0Shares

Selena Gomez u paraqit në Javën e Modës në New York në një edicion krejtësisht të papritur.

Ajo na tregoi një stil të pazakontë të modës, por edhe një stil të ri të flokëve.

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez u ul në rreshtin e parë të revysë së modës “Coach”, ambasadorja e markës së cilës.

Por, për këtë mbrëmje të veçantë ajo kishte veshje të pazakontë të fustani lule dhe një palë çizme.

Stili i saj i modës u vlerësua shumë dhe në pamjen e përgjithshme kishte një stil të ri të flokëve.

Në vend të buzëkuqi të kuq dhe flokëve të bardha, e dashura e Justin Biber u paraqit me flokë të gjata ngjyrë kafe, të cila ishin paksa të shtrembëruar në skajet.

Sipas mendimit të ekspertëve të stilistëve, Gomez përmbushi pritshmëshritë dhe përsëri dëshmoi se ajo me sukses ndërton imazhin e një ylli të modës. Dhe se ky titull do t’i takojë asaj për këtë vit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)