Blogerja e njohur, Sara Hoxha, është ndër personazhet më të komentuar në faqet rozë.

Bukuroshja brune nuk kursen postimet e përditshmërisë, duke i ndarë kështu me fansat e saj.

Në rrjetin social Instagram, Sara ka zgjedhur që të ndajë një eksperiencë që e ka përjetuar një vit më parë.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Bëhet fjalë për hedhjen me parashutë, që ajo e kishte provuar së bashku me partnerin e saj, Ledri Vula.

“Një vit më parë provova hedhjen me parashuta, ju rekomandojë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Ndërkohë, Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, që quhet Poem Blu. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)