Artistja e njohur, Samanta Karavella, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale mundohet të qëndrojë afër 538 mijë ndjekësve, përmes postimeve nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, artistja ka zgjedhur që të shpërndajë disa imazhe të shkëputura nga klipi i këngës së fundit.

Bukuroshja brune u pa me një fustan ngjyrë bezhë, duke theksuar kështu gjoksin e formësuar.

“Emnin tem” mban titullin prodhimtaria muzikore, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

View this post on Instagram

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial)

Ndërkohë postimi i artistes u prit mirë fansat e saj, duke u komentuar pozitivisht. /Telegrafi/