Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që pëlqehet shumë për stilin që ka.

Bëhet fjalë për Samanta Karavella, e cila në herë pas here ndan informacione nga jeta dhe karriera e saj.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka sjellë setin e fotografik, me të cilin mahniti 540 mijë ndjekësit.

Samanta u pa duka pozuar nga një vaskë, derisa shihej që ishte e veshur me bikini me ngjyrë rozë.

“Nuk po rrihet”, ka shkruar ajo në përshkrim.

View this post on Instagram

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial)

Postimi mori me mijëra pëlqime, ndërsa edhe komentet pozitive për paraqitjen nuk ishin të pakta.

“NKN” ndërkohë është projekti saj i fundit i realizuar para shtatë muajsh, në bashkëpunim me artistin Skerdi. /Telegrafi/