LAJMI I FUNDIT:

Samanta Karavella publikon këngën e re “Kush je”

Samanta Karavella publikon këngën e re “Kush je”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka prezantuar sot (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Kush je” mban titullin kënga, të cilën njëherësh e ka shoqëruar edhe me një videoklip.


Zeshkania ka bërë një paraqitje skenike të mahnitshme, ndonëse shquhet për sharmin dhe stilin e veçantë.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistja në bashkëpunim me Monoir, të cilët po ashtu janë kujdesur edhe për kompozimin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Producimi u realizua nga Monoir dhe Loredvn.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkaq i është besuar produksionit, Mojo Production.

Kjo këngë tashmë ndodhet në YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori